Сделать старотовой Добавить в избранное Войти | Регистрация

Обновленная версия Портала журналистов и блогеров

Работает версия сайта Портала журналистов и блогеров

смотреть далее
Відбувся XIII Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»!
2012-06-05 13:53:51

3 червня у Європейському містечку, під аркою Дружби Народів відбувся XIII Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». До участі у Конкурсі було надіслано більше 80 ескізів колекцій з 14 міст України. До фіналу потрапили 18 найперспективніших.

Цього року вперше за рішенням журі першу премію Конкурсу отримали два фіналісти. Фінансова підтримка другого володаря першої премії також буде забезпечена журі конкурсу.

Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» – це загальнонаціональна акція, що була заснована у 2000 році. Конкурс було започатковано з метою розвитку та підтримки молодих талантів, якими такий багатий світ української моди. Задля всебічної підтримки їхньої творчості та зростання фахового рівня молодих вітчизняних дизайнерів Конкурс проходить під егідою Української Ради Моди (Ukrainian Fashion Council).

Творчі пошуки молодих дизайнерів оцінювало компетентне журі,
у складі якого члени Ukrainian Fashion Council


- Лілія Пустовіт – Голова журі Конкурсу, Голова Експертного комітету Ukrainian Fashion Council

Члени журі:
- Віктор Анісімов
- Олена Ворожбит
- Олексій Залевський
- Тетяна Земскова
- Лілія Лiтковська
- Наталя Каменська – призер нашого Конкурсу 2007 року

Участь у Конкурсі дає шанс молодим дизайнерам продемонструвати свій творчий потенціал фахівцям та шанувальникам моди, привернути увагу засобів масової інформації, отримати фінансову підтримку інвесторів та можливість співпраці з відомими дизайнерами та торговельними марками – тобто створити своє майбутнє.

Премії та переможці 2012 року

Третя премія. Участь у Міжнародному конкурсі «Русский силуэт» у вересні 2013 року за фінансової підтримки оргкомітету Конкурсу.
ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕМЕНОВА Тетяна

Друга премія. Можливість взяти участь у Holiday Fashion Week Одеса, продемонструвати свою колекцію на одному подіумі з відомими українськими дизайнерами. А також Сертифікат на 5000 грн для придбання тканин у магазині «ТОЛСТОГО, 5». Таку можливість надає володарю ІІ премії компанія NOTA BENE.

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ДЖУС Ірина

Ґран-прі Конкурсу. Фінансова підтримка на створення колекції для участі у проекті «Нові Імена» у рамках Ukrainian Fashion Week. Премію надав член журі Конкурсу, член Експертного Комітету Української Ради Моди – дизайнер Олексій Залевський.

ВОЛОДАР ҐРАН-ПРІ РАЧИЦЬКА Христина

та ДРУГИЙ ВОЛОДАР ҐРАН-ПРІ ФЕРСМАН Олена

Другий володар гран-прі отримав фінансову підтримку від журі для створення колекції для участі у проекті «Нові Імена» у рамках UFW.

Окрім дипломів фіналісти Конкурсу також отримали примірники найкращого світового фешн-ревю COLLEZIONI.

Саме Конкурс «Погляд у майбутнє» був стартовим майданчиком для вже відомих українських модельєрів, серед яких Олена Буреніна, Андре Тан, Наталя Каменська, Олеся Кононова, Артем Климчук, Олена Пржонська, Ксенія Марченко, Олександр Каневський, Едуард Насиров, Вікторія Заграфова, Маша Рева, Тетяна Анік’єва, Людмила Комардіна, Володимир Подолян, Діна Линник.

Всеукраїнський Конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє» вже понад 10 років відкриває нові імена та підтверджує переконливе майбутнє української моди.

Локація конкурсу:
Європейське містечко – це унікальна платформа, яка дає змогу продемонструвати розмаїття Європи, обмінятися досвідом та здобутками проектів і партнерів, що працюють у сфері одинадцяти обраних тем. Конференції, концерти, майстер-класи, тематичний парк та багато іншого – усе це доступне протягом червня для киян, футбольних вболівальників та всіх гостей міста Києва.

За підтримки україно-німецького співробітництва заради розвитку

Головне управління культури Київської міської державної адміністрації вчергове стало партнером проведення у Києві фіналу Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», знову підтвердивши статус нашого міста як столиці з європейськими традиціями підтримки талановитої молоді.

Образ моделей, які працюють на подіумі, створено перукарями та візажистами французької мережі салонів «Frederiс Moreno».

Інформаційна підтримка Конкурсу: телеканал М1, Ukrainian Fashion, журнал Салон, журнал What`s On, інтернет-портал tochka.net

Режисер конкурсу – Олексій Залевський.
Ведуча конкурсу – Марися Горобець, телеведуча та генеральний продюсер телеканалу Ukrainian Fashion.
Голова оргкомітету конкурсу – Ірина Данилевська

Слідкуймо разом за майбутнім української моди!

Джерело: fashionweek.uaПонамарев, Бадоева, Сумская и Пугачева вышли на один подиум В одном из престижных залов Киева знаменитые фамилии на подиуме презентовали  английскую кол...
Александр Васильев раскрыл киевлянам загадку Коко Шанель   27 октября у киевлянок была уникальная возможность услышать вживую самого известного и...
Стартовала международная неделя моды Mercedes-Benz Kiev Fashion Days 25 октября, в Музее истории Киева, состоялась пресс-конференция Mercedes-Benz Kiev Fashion Days...

Предложения

Шкафы-купе на заказ . Максимально низкие цены

Изготавливаем шкафы купе с разнообразным внутренним наполнением, любого дизайна, художественного оформления дверей: зеркала, рисунки пескоструйные, фотопечать. Широкая цветовая гамма. Высокое качество комплектующих. Замер, монтаж - БЕСПЛАТНО. Звоните, заказывайте +38 (066)1257857;  +38 (093) 6218323

Информация о Киеве

В Голосіївському райуправлінні міліції Києва новий керівник В Голосіївському райуправлінні міліції Києва новий керівник Кожен керівник у процесі управлін...

В Киеве установили лавочки для поцелуев!   Ко всемирному Дню поцелуев, который отмечается 6 июля, в столице установили пять лавоч...

Все регионльные новости
Предприятия Скидки Информационные центы О Киеве Юридический отдел Транспорт Отели и квартиры Питание Банки Официальные структуры   Отдых Киев Медицина Связь Торговля Пресс-мероприятия Наши кнопки Для журналистов Авиакомпании, Авиабилеты Путешествия